Zapisy

Potwierdzeniem uczestnictwa w zlocie jest wypełnienie formularza oraz dokonanie wpłaty za wybrane opcje. Uczestnicy, którzy chcą wjechać na teren wydarzenia muszą być zarejestrowani.

Wydarzenie jest otwarte dla odwiedzających, wymagany jest bilet wstępu.

Pojazdy włoskie, które nie zostały zapisane,  nie będą wpuszczane na teren zlotu. W takim przypadku można skorzystać z parkingu dla odwiedzających.

W przypadku jednośladów Organizator, dopuszcza wjazd na teren wyłączenie z zakupionym biletem dla odwiedzających, do momentu wyczerpania miejsc.

UCZESTNICY:

W skład pełnego pakietu zlotowego wchodzą:

  • vouchery do wykorzystania w gastronomii na terenie zlotu
  • identyfikatory (dla 2 osób)
  • materiały od sponsorów
  • numer startowy
  • pamiątkowe naklejki
  • unikalna pamiątka zlotu
  • pamiątkowe wino
  • indywidualna tabliczka na pojazd

Opłata zlotowa wynosi 200zł za załogę

Opłata za udział w rajdzie nawigacyjnym wynosi 45 zł za załogę.

Limit załóg na rajd nawigacyjny to 40 załóg!

Noclegi zorganizowane są w różnych lokalizacjach. Cena zależna jest od wybranego miejsca. Wszystkie ceny są cenami za pokój ze śniadaniami dla danej liczby osób. Jeżeli w formularzu nie ma opcji noclegowej do wyboru, oznacza to, że już się wyczerpały.

Wieczorem w sobotę na terenie Pałacu zostanie zorganizowane spotkanie integracyjne w luźnej formule summer party. Wstęp na summer party będą mieli wyłącznie zapisani uczestnicy. Czas trwania to ok 6h w trakcie których będą czynne stacje gastronomiczne i dostępne napoje.

Koszt udziału w summer party to 180zł/ os

Koszulka zlotowa.

Koszt 45 zł/ szt.

Rozmiarówka: męskie, damskie, dziecięce

Formularz wylicza należną kwotę za zlot.

Płatności realizowane są przez system Przelewy24. 

 

Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany/a do systemu płatności. Jeśli nie zrealizujesz wpłaty od razu, w mailu z potwierdzeniem zapisu masz link do wykonania przelewu.

Opłata musi być wykonana w maksymalnie 2 dni od daty zapisu, jest to szczególnie ważne w przypadku rezerwacji noclegów, w przeciwnym wypadku jest anulowana.

Dane zbierane są wyłącznie do celów rejestracji i wypełnienia pisemnych formularzy zgłoszeniowych. Informacje nie będą przekazywane osobom trzecim ani sponsorom!

Pełny regulamin płatności dostępny jest tutaj. Zapisując się deklarujesz zapoznanie się z regulaminem i jego przyjęcie.

Pytania? Wątpliwości? Proszę kierować na email kontaktowy: zlot@forzaitalia.pl